Bakeform for hundegodis!
Merk: Formens farge oppdateres, avhengig av lagerstatus kan du få en annen farge enn den som vises på bildet når du bestiller.
Lag ditt eget hundegodis med denne praktiske bakeformen. Formen er laget av silikon og tåler temperaturer mellom -40 og +230 grader. Den har en non-stick-effekt som gjør det enkelt å få ut det ferdige godiset. Formen er helt trygg i bruk og avgir verken smak eller lukt. Den kan rulles sammen for plassbesparende oppbevaring, og passer også utmerket som slikkematte.
Trixie Bakeform finnes i to varianter:
- Formen med små hjerter er 1,2 cm i størrelse
- Formen med hundebein er 2 cm i størrelse
Våre beste baketips til hund!
- Bruk gjerne egg eller banen som en våt base i oppskriften din
- Velg melsort med omhu – hvetemel kan brukes, men det finnes bedre alternativer som potetmel, maismel, mandelmel og kokosmel eller havregryn.
- Hvis du vil gjøre det enklere for deg selv, kan du bruke ferdig våtfôr og blande det med en melsort. Hell røren ut i formene og bak dem på lav varme.
- Sørg for å smaksett bakverkene dine med det hunden din liker:
- Frukt og bær
- Grønnsaker
- Kjøttdeig